Vyberte si svoje Terno:

Fén na vlasy

Dodavatel: Studio Moderna

Vysoušeč vlasů Wellneo Air Pro 2v1, otočný

Změňte vaši každodenní péči o vlasy s naším dokonalým řešením -Vysoušeč vlasů Air Pro 2v1! Není to jen další vysoušeč vlasů - poskytuje vám rychlou, praktickou a účinnou možnost, jak získat vlasy, ze kterých budete nadšená. Je o 70% rychlejší. 2 možnosti foukání. Výkon: 2000 W

Unikátní technologie Vysoušeče vlasů AirPro 2v1 k sušení je znatelná hned od začátku, s ergonomickým intuitivním designem a vícenásobným nastavením sušení, které umožňuje vysoce personalizovanou a bezstresovou péči o vlasy. Jde o vysoušeč vlasů nové generace, který kombinuje 2000W výkon, iontovou technologii a inovativní design se 2 vysoušecími režimy: Klasickým sušením a tunelovým vysoušením.

Až o 70% rychlejší sušení!

Vysoušeč vlasů AirPro 2v1 je dokonalý rodinný pomocník. Můžete si vybrat, zda chcete pro delší vlasy použít klasické sušení a styling na kratší vlasy či režim tunel pro delší vlasy. Otočný kroužek jednoduše otočte tak, jak je znázorněno na obrázku, a změňte směr foukání vzduchu. Inovativní systém sušení tunelem rovnoměrně rozvádí vzduch a současně vysušuje přední i zadní část vlasů až o 70% rychleji.

1 Klasické foukání

2 Tunelové sušení

Zdravější a méně poškozené vlasy

Má integrovanou iontovou funkci, která pomáhá kondicionovat, vyhlazovat a dělat vlasy méně rozcuchané a kudrnaté, a zároveň zabraňuje statickému nabíjení ve vlasech. Negativní ionty nasytí proudění vzduchu, aby se zmenšila velikost vodních kapiček pro rychlejší sušení, což přináší úžasné výsledky. Tunelový režim vysušuje vlasy v přirozeném směru. S iontovou technologií má další těsnící účinek na vlasy a to je dobrý způsob, jak zachovat a chránit vnější vrstvu vlasů. Díky tomu jsou vlasy chráněny, následně jsou díky uzavřenému tvaru jemnější.

Méně kudrnatých vlasů, více stylu.

Tento moderní vysoušeč vlasů zahrnuje tři nastavení tepla a dvě možnosti otáček, stejně jako chladné vzduchové tlačítko pro perfektní dokončení, takže je velmi snadné přizpůsobit ho svým potřebám. Zatímco standardní vysoušeče vlasů foukají vzduch přímo z trysky, což způsobuje, že vaše vlasy se stávají rozcuchané a zamotané, náš inovativní produkt může foukat vzduch dvěma různými způsoby, přímo nebo ze stran pro komplexnější, nezacuchané a narovnané vlasy. Tím pádem si můžete vybrat, co se vám hodí pro každou příležitost nejlépe. Používání těchto funkcí nepoškozuje vaše vlasy ani nezpůsobuje žádné škody. Navíc značně zkracuje dobu sušení vlasů, což je v dynamickém a rychlém životě velká výhoda.

EAN:7630033960380