Terno: Bechyně po-ne: 7-20 hod.
Akční nabídka
29.7. – 4.8. 2020
zjistit více
Dárky pro věrné zákazníky

Aktuality

Samoobslužné pokladny nově v Ternu Bechyně
Samoobslužné pokladny nově v Ternu Bechyně

Také zákazníci Terna v Bechyni mohou od konce července využít k placení nové samoobslužné pokladny. Hlavním přínosem samoobslužných pokladen je rychlé odbavení a zaplacení nákupu. Někteří zákazníci oceňují také to, že mají při placení nákup plně pod svou kontrolou a mohou eliminovat riziko špatně namarkovaných položek. Při platbě na nových pokladnách lze použít platební karty i dárkové karty Terno. Členové Zákaznického klubu Terno a Trefa mohou u samoobslužných pokladen nakupovat na zákaznickou kartu a získávat tak body za své nákupy.

Více
Vyhraj 5000 Kč s Milkou
Vyhraj 5000 Kč s Milkou

Nakupte jakýkoliv výrobek Milka, uschovejte a nahrajte účtenku na www.milka.cz a můžete vyhrát 5000 Kč. Když vyhrajete, daruje Milka stejnou částku Českému červenému kříži. Soutěž probíhá ve všech supermarketech Terno od 3.8. do 30.9.2020. Kompletní pravidla najdete na www.milka.cz.

Více
Vyhrajte pobyt s Mattoni
Vyhrajte pobyt s Mattoni

Nakupte 6x Mattoni ochucená, libovolná kombinace /1,75L, 1,5L, 0,75L, 0,5L/, zaregistrujte si účtenku na www.soutez-mattoni.cz a můžete vyhrát pobyt v Grandhotelu Tatra pro 2 osoby nebo piknikový košík. Soutěž probíhá od 1.8. do 31.8.2020 ve všech supermarketech TERNO. Kompletní pravidla a více informací o soutěži najdete na www.soutez-mattoni.cz.

Více
Soutěž o Stezku korunami stromů a do Království lesa
Soutěž o Stezku korunami stromů a do Království lesa

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo v období od 1.8.2020 do 31.8.2020 uskuteční nákup alespoň za 700 Kč (na jedné účtence) v supermarketu Terno České Budějovice, Týn nad Vltavou, Bechyně, Třeboň nebo Trhové Sviny, vyplní soutěžní kupón a ten spolu s informací z pokladní účtenky vhodí do slosovacího boxu umístěného v daném supermarketu Terno. Vylosování výherců proběhne ve všech daných supermarketech Terno 1.9.2020. 1. cena - Královský rodinný balíček pro 2 dospělé + 1-4 děti /vstup na Stezku korunami stromů + vstup do Království lesa + jízda lanovkou/; 2. cena – Rodinný balíček do Království lesa; 2 dospělí + 1-4 děti /vstup do Království lesa + jízda lanovkou/; 3. cena - Rodinný balíček na Stezku korunami stromů; 2 dospělí + 1-4 děti + jízda lanovkou/.

Více

Recepty