Terno: Bechyně po-ne: 7-20 hod.
Akční nabídka
29.1. – 4.2. 2020
zjistit více
Dárky pro věrné zákazníky

Aktuality

Soutěž o skipasy
Soutěž o skipasy

Nakupte v Ternu za více jak 700 korun a soutěžte o 2 celodenní skipasy do Skiareálu Lipno. Soutěž probíhá od 15. do 31.ledna v supermarketu Terno České Budějovice, Týn nad Vltavou, Bechyně, Třeboň a Trhové Sviny. Losování proběhne v každém supermarketu Terno 3.2.2020 při kterých budou vylosování vždy 3 výherci a každý vyhrává 2 celodenní skipasy.

Více
Modernizace nápojového centra v Ternu Bechyně
Modernizace nápojového centra v Ternu Bechyně

Terno v Bechyni zvyšuje komfort nakupování pro své zákazníky - modernizace nápojového centra se širokou nabíkou nápojů včetně chladící vitríny pro sudové pivo. Není k dispozici žádný popis fotky.

Více
Předání výhry vánoční soutěže Terno
Předání výhry vánoční soutěže Terno

Manažer řetězce Terno Miroslav Konfršt dnes před supermarketem Terno v Českých Budějovicích předal osobní automobil Škoda Scala výherci vánoční soutěže Terno. Srdečně gratulujeme!

Více
Losování výherce vánoční soutěže Terno
Losování výherce vánoční soutěže Terno

V českobudějovickém Ternu proběhlo v pátek 3.1.2020 losování výherce Vánoční soutěže Terno o osobní automobil Škoda Scala za účasti notářky JUDr. Jany Pražákové, manažera řetězce Terno Bc. Miroslava Konfršta a ředitelky Terna České Budějovice Renaty Podlahové. Výhercem osobního automobilu se stal Miroslav Kuvik z Českých Budějovic. Srdečně gratulujeme!

Více

Recepty