Akční nabídka
19.2. – 25.2. 2020
zjistit více
Dárky pro věrné zákazníky

Aktuality

Vyzrálé bio hovězí maso z farmy
Vyzrálé bio hovězí maso z farmy

Nově nabízí Terno České Budějovice vyzrálé bio hovězí maso, které pochází z vlastního bio chovu a bio jatek z NAŠE FARMA. Jde o společný projekt několika jihočeských, výhradně ekologických farem z Novohradských hor a České Kanady.

Více
Sladkosti od Vltavotýnských lahůdek
Sladkosti od Vltavotýnských lahůdek

Ochutnejte sladkosti od Vltavotýnských lahůdek - Řez Bolero a Řez s lesním ovocem. Tradiční řemeslná výroba.

Více
Výherci v soutěži o skipasy
Výherci v soutěži o skipasy

Každý, kdo nakoupil v Ternu za více jak 700 korun, mohl soutěžit o 2 celodenní skipasy do Skiareálu Lipno. Soutěž proběhla od 15. do 31.ledna v supermarketu Terno České Budějovice, Týn nad Vltavou, Bechyně, Třeboň a Trhové Sviny. Losování proběhlo v každém supermarketu Terno 3.2.2020. Výherci skipasů jsou Václav Mach, Hana Průchová, Jaromír Kittel, Marta Widlová, Michaela Piklová, Šárka Jedličková, František Lavička, Pavel Bělohradský, Růžena Součková, Květoslava Vojtíšková, Petra Vrchotová, František Brož, Pavel Procházka, Helena Burianová, Tomáš Navrátil. Všem výhercům srdečně gratulujeme!

Více
Nový digitální zobrazovač v Ternu
Nový digitální zobrazovač v Ternu

V Ternu České Budějovice u vstupu na prodejní plochu stojí nový digitální totem, na kterém se zákazníkům zobrazují aktuality a akční nabídky. Velkou výhodou této digitální obrazovky je možnost změnit zobrazované informace a reklamy v několika okamžicích.

Více

Recepty