Terno: České Budějovice po-so: 7-21 ne: 7-21
Akční nabídka
21.7. – 27.7. 2021
Zjistit více
Dárky pro věrné zákazníky

Aktuality

Výherci soutěže o víkend na farmě Terno 2021
Výherci soutěže o víkend na farmě Terno 2021

Každý zákazník, který v období od 1.6. do 30.6.2021 nakoupil v supermarketu Terno České Budějovice, Třeboň, Trhové Sviny, Bechyně nebo Týn nad Vltavou alespoň jeden farmářský výrobek z našeho regionu na jedné účtence, vyplnil soutěžní kupón a ten spolu s informací z pokladní účtenky odevzdal do slosovacího boxu v Ternu, měl šanci vyhrát víkendový pobyt pro 2 osoby na Farmě Náhlov. Losování výherce proběhlo 2.7.2021. Výherci jsou: Zdeňka Veisheiplová z Týna n. Vlt., Eva Karásková z Ločenice, Tereza Kukačková z Třeboně, Romana Honsová z Bechyně, Václav Hrubý z Třebotovic. Výhercům srdečně gratulujeme.

Více
Užijte si kempování s výrobky Knorr a Hellmann´s
Užijte si kempování s výrobky Knorr a Hellmann´s

Nakupte minimálně jeden vybraný výrobek Knorr a jeden vybraný výrobek Hellmann´s a zapojte se do slosování o přenosné grily Weber! Soutěž platí od 1. do 31.7.2021 ve všech supermarketech Terno. Stačí vyplnit soutěžní kupón a ten spolu s informací z pokladní účtenky vhoďte do slosovacího boxu v daném Ternu. Vylosování výherců proběhne v každém Ternu v termínu od 2.8. do 6.8.2021.

Více
Soutěž o rodinný poukaz na Lipno
Soutěž o rodinný poukaz na Lipno

Zaplaťte na SAMOOBSLUŽNÉ POKLADNĚ a vyhrajte RODINNÝ POUKAZ na Stezku korunami stromů a do Království lesa na Lipně. Soutěž probíhá od 1.-31.července 2021 v Ternu České Budějovice, Týn n.Vlt., Bechyně, Třeboň a Trhové Sviny.

Více
Otevírací doba červenec
Otevírací doba červenec

Vážení zákazníci, 5. a 6. července bude v supermarketech Terno běžná otevírací doba.

Více

Recepty