Akční nabídka
21.10. – 27.10. 2020
zjistit více
Dárky pro věrné zákazníky

Aktuality

Pozastavení služby Parcel shop PPL
Pozastavení služby Parcel shop PPL

Vzhledem k současné situaci s covid jsme POZASTAVILI SLUŽBU PARCEL SHOP PPL v Ternu České Budějovice, Hradec Králové, Olomouc, Třeboň a Bechyně. Děkujeme za pochopení.

Více
Výherci v soutěži s kvalitními potravinami z našeho regionu
Výherci v soutěži s kvalitními potravinami z našeho regionu

Kdo nakoupil v období od 1.9. do 18.10.2020 v supermarketech Terno výrobky označené logem Z NAŠEHO REGIONU alespoň za 200 Kč mohr vyhrát například LED Televizi Sneco, Espresso Bosch Tassimo nebo Fitness náramek Xiaomi. Výherci LED televize se stali: František Kovařík ze Stříbřece, Zdeněk Vuška z Kostelce u Jihlavy, Miloslava Tůmová z Hluboké nad Vltavou, Renata Fraňková z Trhových Svinů, Jitka Ježiková ze Zlína, Dobromila Lukešová ze Strakonic, Jiřina Hopfingerová z Prachatic, Simona Chromečková z OL, Karel Rezer z HK, Otakar Pekař z Bechyně, Ivan Fošum z ČK, Kávovar Espresso získávají: Božena Nováková z Třeboně, Josef Štefan z Jihlavy, teBožena Zítková z Trhových Svinů, Karel Karvánek ze Strážkovic, Anna Zámorská ze Zlína, Daniela Bártová z Vitějovice, Jitka Vostálová z Kožuškny, Marie Kořínková z Blatné, Jakub Havlíček z HK, Hana Suchanová z Bechyně, Hana Surminová z Velešína, Fitness náramek získávají: Hana Zárubová z Třeboně, Tereza Kohoutová z Hrdějovic, Petr Novotný ze Zlína, M

Více
Svátek 28.10. Zavřeno
Svátek 28.10. Zavřeno

Vážení zákazníci, ve Státní svátek 28.10. máme v supermarketech TERNO ZAVŘENO.

Více
Soutěž s SK DYNAMO České Budějovice
Soutěž s SK DYNAMO České Budějovice

Nakupte alespoň za 700 Kč a můžete vyhrát zajímavé ceny od SK Dynamo České Budějovice. Například originální dres s podpisy všech hráčů a prohlídku stadionu a zázemí na Střeleckém ostrově, repliku dresu a novou šálu nebo dárkovou tašku s klubovými suvenýry. Soutěž probíhá od 19.10. do 2.11.2020 v supermarketu Terno České Budějovice.

Více

Recepty