Terno: Český Krumlov po-ne: 7:00-19:00  hod.  
Akční nabídka
21.10. – 27.10. 2020
zjistit více
Dárky pro věrné zákazníky

Aktuality

Výherci v soutěži s kvalitními potravinami z našeho regionu
Výherci v soutěži s kvalitními potravinami z našeho regionu

Kdo nakoupil v období od 1.9. do 18.10.2020 v supermarketech Terno výrobky označené logem Z NAŠEHO REGIONU alespoň za 200 Kč mohr vyhrát například LED Televizi Sneco, Espresso Bosch Tassimo nebo Fitness náramek Xiaomi. Výherci LED televize se stali: František Kovařík ze Stříbřece, Zdeněk Vuška z Kostelce u Jihlavy, Miloslava Tůmová z Hluboké nad Vltavou, Renata Fraňková z Trhových Svinů, Jitka Ježiková ze Zlína, Dobromila Lukešová ze Strakonic, Jiřina Hopfingerová z Prachatic, Simona Chromečková z OL, Karel Rezer z HK, Otakar Pekař z Bechyně, Ivan Fošum z ČK, Kávovar Espresso získávají: Božena Nováková z Třeboně, Josef Štefan z Jihlavy, teBožena Zítková z Trhových Svinů, Karel Karvánek ze Strážkovic, Anna Zámorská ze Zlína, Daniela Bártová z Vitějovice, Jitka Vostálová z Kožuškny, Marie Kořínková z Blatné, Jakub Havlíček z HK, Hana Suchanová z Bechyně, Hana Surminová z Velešína, Fitness náramek získávají: Hana Zárubová z Třeboně, Tereza Kohoutová z Hrdějovic, Petr Novotný ze Zlína, M

Více
Svátek 28.10. Zavřeno
Svátek 28.10. Zavřeno

Vážení zákazníci, ve Státní svátek 28.10. máme v supermarketech TERNO ZAVŘENO.

Více
Soutěž pošli úsměv hasičům!
Soutěž pošli úsměv hasičům!

Nakup 2x výrobky Veselá kráva, uschovej si účtenku, registruj se a vyhraj svačinku pro hasiče ve svém městě. Akce platí v supermarketech Terno od 7.10. do 1.12.2020. Více o soutěži na www.veselakrava.cz/posliusmev.

Více
Výherci soutěže s Kubíkem
Výherci soutěže s Kubíkem

Kdo nakoupil 2 libovolné Kubík kapsičky mohl vyhrát odrážedlo FirstBIKE nebo podsedák FirstBOOSTER. Akce se konala od 16.9. do 29.9.2020 ve všech supermarketech Terno. Výherci odrážedla se stali: Marie Čiperová, Týn nad Vltavou; Lenka Luňáčková, České Budějovice; Stanislav Benda, Velká Čermná; Lucie Kuchyňková, Třeboň; Růžena Valentinová, Chvalšiny; Pavel Vlk, Prachatice; Rostislav Jirkal, Trhové Sviny; Otilia Greplová, Drahanovice; Jana Adamová, Bechyně; Marcela Velebová, Mysločovice; Eva Vodičková, Jihlava. Výherci podsedáku se stávají: Yvona Šálková, Hradec Králové; Zuzana Školková Kopecká, Třeboň; Iveta Mačejna, Chvalšiny; Jana Sitterová, Prachatice; Marek Valenta, Olomouc;Mgr. Roman Adam, Bechyně;Drahomíra Češková, Otrokovice; Alena Horčičková, Týn nad Vltavou; Martin Koten, Dušejov; Aneta Plánková, Trhové Sviny;Marie Němcová, České Budějovice. Srdečně gratulujeme!

Více

Recepty