Terno: Hradec Králové po-ne: 7-20 hod.
Akční nabídka
29.1. – 4.2. 2020
zjistit více
Dárky pro věrné zákazníky

Aktuality

Soutěž o skipasy
Soutěž o skipasy

Nakupte v Ternu za více jak 700 korun a soutěžte o 2 celodenní skipasy do SkiResortu ČERNÁ HORA-PEC. Soutěž probíhá od 15. do 31.ledna v supermarketu Terno Hradec Králové. Losování proběhne v supermarketu Terno Hradec Králové 3.2.2020, při kterém budou vylosování 3 výherci a každý vyhrává 2 celodenní skipasy.

Více
Předání výhry vánoční soutěže Terno
Předání výhry vánoční soutěže Terno

Manažer řetězce Terno Miroslav Konfršt dnes před supermarketem Terno v Českých Budějovicích předal osobní automobil Škoda Scala výherci vánoční soutěže Terno. Srdečně gratulujeme!

Více
Losování výherce vánoční soutěže Terno
Losování výherce vánoční soutěže Terno

V českobudějovickém Ternu proběhlo v pátek 3.1.2020 losování výherce Vánoční soutěže Terno o osobní automobil Škoda Scala za účasti notářky JUDr. Jany Pražákové, manažera řetězce Terno Bc. Miroslava Konfršta a ředitelky Terna České Budějovice Renaty Podlahové. Výhercem osobního automobilu se stal Miroslav Kuvik z Českých Budějovic. Srdečně gratulujeme!

Více
Výherce podzimní soutěže Terno
Výherce podzimní soutěže Terno

Každý, kdo nakoupil3x Bobík Maxi smetanový krém 140g, Choceňský smetanový jogurt 150g nebo Skyr islandská tradice 140g mohl vyhrát jeden z dvanácti Tyčových mixérů Electrolux. Losování proběhlo 13.11.2019 v každém supermarketu Terno. Výherci jsou Jana Chalupová, Jana Havigerová, Zuzana Dolejšová, Marie Kvasničková, Zdeněk Urban Zeman, Milan Plandor. Výhercům srdečně gratulujeme.

Více

Recepty