Terno: Jihlava po–pá: 6:30–19:30  so: 7 - 19  ne: 8 - 19
Akční nabídka
8.7. – 14.7. 2020
zjistit více
Dárky pro věrné zákazníky

Aktuality

Velký letní výCOOP
Velký letní výCOOP

Nakupujte v Ternu a můžete získat kvalitní míč MOLTEN na FOTBAL nebo VOLEJBAL s 50% slevou za 249 Kč. Více informací najdete na www.coopclub.cz Akce platí od 1.7. do VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Více
Soutěž o Husky stany a spacák
Soutěž o Husky stany a spacák

Nakupte alespoň 2 výrobky značek Pepsi, Mirinda, 7up, Lays nebo Mountain dew a můžete vyhrát například stan Husky Felen 3, stan Husy Bizon 4 classic nebo spacák Husky Montello. Soutěž probíhá od 1.7. do 31.7.2020 ve všech supermarketech Terno. Více informací na www.soutez-pepsi.cz.

Více
Aktuální informace pro věrné zákazníky
Aktuální informace pro věrné zákazníky

Vážení zákazníci, z důvodu ukončení dodávek ze strany dodavatele jsme byli nuceni zcela vyřadit výrobek vysokotlaká myčka z nabídky zákaznického klubu Terno, Trefa pro období jaro-léto 2020. Za vzniklé nepříjemnosti se omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Více
Sleva na vstup do ZOO Hluboká
Sleva na vstup do ZOO Hluboká

Od 25.5. až do 30.9.2020 mohou držitelé zákaznické karty Terno nebo členské karty Jednota využívat slevy 20 % do ZOO Hluboká nad Vltavou. Od pondělí 25. května je opět umožněn prodej vstupenek na pokladně zoo. Aktuální informace o provozu ZOO Hluboká nad Vltavou sledujte na www.zoohluboka.cz nebo na Facebooku Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou. Pro získání slevy 20% do areálu nezapomeňte doma zákaznickou kartu Terno nebo členskou kartu Jednota. Navštivte ZOO Hluboká a poznejte to pravé místo pro pohodový výlet za poznáním.

Více

Recepty