Terno: Olomouc po-ne: 7-20 hod.
Akční nabídka
8.7. – 14.7. 2020
zjistit více
Dárky pro věrné zákazníky

Aktuality

Výherce v soutěži o víkend na farmě
Výherce v soutěži o víkend na farmě

Každý zákazník, který v období od 1.6. do 30.6.2020 nakoupil alespoň jeden farmářský výrobek (na jedné účtence) v supermarketu Terno Hradec Králové a Olomouc, vyplnil soutěžní kupón a ten spolu s informací z pokladní účtenky vhodil do slosovacího boxu umístěného v daném supermarketu Terno, měl šanci vyhrát víkendový pobyt pro 2 osoby v Penzionu Sokolí hnízdo - Rampuše v Orlických horách. Losování výherce proběhlo 1.7. v každém supermarketu Terno. Výherci pobytu pro 2 osoby v Penzionu Sokolí hnízdo - Rampuše v Orlických horách se stali Eliška Zedková z Olomouce a Iva Rindová z Hradce Králové. Výhercům srdečně gratulujeme!

Více
Velký letní výCOOP
Velký letní výCOOP

Nakupujte v Ternu a můžete získat kvalitní míč MOLTEN na FOTBAL nebo VOLEJBAL s 50% slevou za 249 Kč. Více informací najdete na www.coopclub.cz Akce platí od 1.7. do VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Více
Soutěž s Heinz
Soutěž s Heinz

Nakupte 2 výrobky od Heinz a můžete vyhrát například plynový gril, cestovní tašku nebo malý gril. Soutěž platí od 1.7. do 31.7.2020 v Ternu České Budějovice, Hradec Králové nebo Olomouc.

Více
Soutěž o Husky stany a spacák
Soutěž o Husky stany a spacák

Nakupte alespoň 2 výrobky značek Pepsi, Mirinda, 7up, Lays nebo Mountain dew a můžete vyhrát například stan Husky Felen 3, stan Husy Bizon 4 classic nebo spacák Husky Montello. Soutěž probíhá od 1.7. do 31.7.2020 ve všech supermarketech Terno. Více informací na www.soutez-pepsi.cz.

Více

Recepty