Terno: Třeboň po-ne: 7-20 hod.
Akční nabídka
23.9. – 29.9. 2020
zjistit více
Dárky pro věrné zákazníky

Aktuality

Soutěž s Kubíkem
Soutěž s Kubíkem

Kupte 2 libovolné Kubík kapsičky a vyhrajte odrážedlo FirstBIKE nebo podsedák FirstBOOSTER. Akce platí od 16.9. do 29.9.2020 ve všech supermarketech Terno.

Více
Zlevnili jsme pro Vás 50 druhů uzenin
Zlevnili jsme pro Vás 50 druhů uzenin

Zlevnili jsme pro naše zákazníky v Ternu České Budějovice, Týn nad Vltavou, Bechyně, Trhové Sviny, Třeboň, Hradec Králové a Olomouc 50 druhů nejprodávanějších uzenin.

Více
Upozornění pro zákazníky supermarketů Terno s platností od 10.9.

Více
Výherci v soutěži o Stezku korunami stromů a do Království lesa
Výherci v soutěži o Stezku korunami stromů a do Království lesa

Soutěže se mohl zúčastnit každý, kdo v období od 1.8.2020 do 31.8.2020 uskutečnil nákup alespoň za 700 Kč (na jedné účtence) v supermarketu Terno České Budějovice, Týn nad Vltavou, Bechyně, Třeboň nebo Trhové Sviny. Výherci se stali 1. cena - Královský rodinný balíček pro 2 dospělé + 1-4 děti - Irena Červenková z Týna n. Vlt, Aleš Moravec z Breznice, Eva Pincová z Třeboně, Michala Merklová z ČB, Květa Humpová z Trhových Svinů 2. cena – Rodinný balíček do Království lesa; 2 dospělí + 1-4 děti - Lucie Dvořáková z Týna n. Vlt, Helena Soukupová z Třeboně, Helena Konopová z Trhových Svinů, Martina Příhodová z Bechyně; Ludmila Dobnerová z ČB, 3. cena - Rodinný balíček na Stezku korunami stromů; 2 dospělí + 1-4 děti + jízda lanovkou/- Aleš Moravec z Týna n. Vlt, Ivana Malá z Třeboně, Gabriela Krajčiříková z Trhových Svinů, Milada Simandlová z Bechyně, Anna Miškeiová z ČB. Výhercům srdečně gratulujeme!

Více

Recepty