Terno: Týn nad Vltavou po-ne: 6-20 hod.
Akční nabídka
8.7. – 14.7. 2020
zjistit více
Dárky pro věrné zákazníky

Aktuality

Výherci v soutěž o víkend na farmě
Výherci v soutěž o víkend na farmě

Každý zákazník, který v období od 1.6. do 30.6.2020 nakoupil alespoň jeden farmářský výrobek (na jedné účtence) v supermarketu Terno České Budějovice, Týn nad Vltavou, Bechyně, Třeboň nebo Trhové Sviny, vyplnil soutěžní kupón a ten spolu s informací z pokladní účtenky vhodil do slosovacího boxu umístěného v daném supermarketu Terno, měl šanci vyhrát víkendový pobyt pro 2 osoby na Farmě Náhlov u Frymburku na Šumavě. Losování výherce proběhlo 1.7. v každém supermarketu Terno. Výherci pobytu pro 2 osoby na Farmě Náhlov u Frymburku na Šumavě se stali Marie Zabilková z Chotýčan, Radka Fáberová z Březnice, Lenka Macháčková z Bechyně, Edita Čadová z Trhových Svinů a Tereza Kukačková z Třeboně. Výhercům srdečně gratulujeme!

Více
Velký letní výCOOP
Velký letní výCOOP

Nakupujte v Ternu a můžete získat kvalitní míč MOLTEN na FOTBAL nebo VOLEJBAL s 50% slevou za 249 Kč. Více informací najdete na www.coopclub.cz Akce platí od 1.7. do VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Více
Soutěž o Husky stany a spacák
Soutěž o Husky stany a spacák

Nakupte alespoň 2 výrobky značek Pepsi, Mirinda, 7up, Lays nebo Mountain dew a můžete vyhrát například stan Husky Felen 3, stan Husy Bizon 4 classic nebo spacák Husky Montello. Soutěž probíhá od 1.7. do 31.7.2020 ve všech supermarketech Terno. Více informací na www.soutez-pepsi.cz.

Více
Koprová omáčka od Vltavotýnských lahůdek
Koprová omáčka od Vltavotýnských lahůdek

KOPROVÁ OMÁČKA našeho dětství. Někdo ji miluje, jiný zase nemusí. Vltavotýnské lahůdky vám ji připravili s vařenými vejci a bramborem. Nyní nakoupíte už hotovou a zachlazenou omáčku v supermarketech Terno. Stačí jen ohřát.Dobrou chuť.

Více

Recepty