Sladkosti od Vltavotýnských lahůdek

11. 2. 2020

Ochutnejte sladkosti od Vltavotýnských lahůdek - Řez Bolero a Řez s lesním ovocem. Tradiční řemeslná výroba.

Více
Sladkosti od Vltavotýnských lahůdek

Výherci v soutěži o skipasy

4. 2. 2020

Každý, kdo nakoupil v Ternu za více jak 700 korun, mohl soutěžit o 2 celodenní skipasy do Skiareálu Lipno. Soutěž proběhla od 15. do 31.ledna v supermarketu Terno České Budějovice, Týn nad Vltavou, Bechyně, Třeboň a Trhové Sviny. Losování proběhlo v každém supermarketu Terno 3.2.2020. Výherci skipasů jsou Václav Mach, Hana Průchová, Jaromír Kittel, Marta Widlová, Michaela Piklová, Šárka Jedličková, František Lavička, Pavel Bělohradský, Růžena Součková, Květoslava Vojtíšková, Petra Vrchotová, František Brož, Pavel Procházka, Helena Burianová, Tomáš Navrátil. Všem výhercům srdečně gratulujeme!

Více
Výherci v soutěži o skipasy

Nový digitální zobrazovač v Ternu

23. 1. 2020

V Ternu České Budějovice u vstupu na prodejní plochu stojí nový digitální totem, na kterém se zákazníkům zobrazují aktuality a akční nabídky. Velkou výhodou této digitální obrazovky je možnost změnit zobrazované informace a reklamy v několika okamžicích.

Více
Nový digitální zobrazovač v Ternu

Předání výhry vánoční soutěže Terno

9. 1. 2020

Manažer řetězce Terno Miroslav Konfršt dnes před supermarketem Terno v Českých Budějovicích předal osobní automobil Škoda Scala výherci vánoční soutěže Terno. Srdečně gratulujeme!

Více
Předání výhry vánoční soutěže Terno

Víčkománie s Ovocňákem

9. 1. 2020

Nakupte 100% ovocné pyré Ovocňák 120g vybrané druhy zapojte se do Víčkománie a vyhrajte koloběžku, šlapací traktor nebo víkend plný zábavy pro celou rodinu. Každé ovovíčko je dílek stavebnice. Posbírejte je a pusťte se do hry. Fotografii svého výtvoru nahrjte do formuláře na www.ovovicko.cz. Čím více poslaných výtvorů, tím větší šance na výhru. Soutěž probíhá do 31.1.2020. Kompletní pravidla na www.ovovicko.cz.

Více
Víčkománie s Ovocňákem

Losování výherce vánoční soutěže Terno

3. 1. 2020

V českobudějovickém Ternu proběhlo v pátek 3.1.2020 losování výherce Vánoční soutěže Terno o osobní automobil Škoda Scala za účasti notářky JUDr. Jany Pražákové, manažera řetězce Terno Bc. Miroslava Konfršta a ředitelky Terna České Budějovice Renaty Podlahové. Výhercem osobního automobilu se stal Miroslav Kuvik z Českých Budějovic. Srdečně gratulujeme!

Více
Losování výherce vánoční soutěže Terno

Nový úsek sýrů

15. 11. 2019

Českobudějovické TERNO nadále zvyšuje komfort nakupování pro své zákazníky. V novém obslužném úseku mohou vybírat z pestré nabídky sýrů a delikatesních salámů. Čerstvé zákusky a dorty od Vltavotýnských lahůdek najdou nyní zákazníci v oblužném úseku v nové moderní chladící vitríně. Přijměte naši pozvánku k nákupu v TERNU.

Více
Nový úsek sýrů

Výherce podzimní soutěže Terno

15. 11. 2019

Každý, kdo nakoupil3x Bobík Maxi smetanový krém 140g, Choceňský smetanový jogurt 150g nebo Skyr islandská tradice 140g mohl vyhrát jeden z dvanácti Tyčových mixérů Electrolux. Losování proběhlo 13.11.2019 v každém supermarketu Terno. Výherci jsou Jana Chalupová, Jana Havigerová, Zuzana Dolejšová, Marie Kvasničková, Zdeněk Urban Zeman, Milan Plandor. Výhercům srdečně gratulujeme.

Více
Výherce podzimní soutěže Terno

Košt Svatomartinských vín 2019

11. 11. 2019

V pátek 8.11. od 10 do 18 hodin probíhal v českobudějovickém Ternu Košt Svatomartinských vín. Letos se ochutnávala Svatomartinská vína z Vinařství Velké Bílovice a Vinium Velké Pavlovice spolu s delikatesními sýry nejen z Madety. Zákazníci si mohli nakoupit mladá vína za akčních 69,90 až do konce listopadu.

Více
Košt Svatomartinských vín 2019

Zdravé pečení na Vánoce

5. 11. 2019

Zkuste letošní cukroví jinak. Zdravěji a přitom velice chutně. V Ternu si můžete vybrat z bohaté nabídky kvalitních a hodnotných surovin, nyní až do 3.12.2019 za akční cenu.

Více
Zdravé pečení na Vánoce