Jarní soutěž – Vyšlápni si pro výhru

web prouzek pohyb

Termín konání soutěže:
15. 3. 2023 – 11. 4. 2023

Jaké jsou výhry?

140x batoh Under Armoor s logem COOP,

140x sportovní taška 4F s logem COOP,

140x mikina 4F s logem COOP.

Výherce bude o výhře informován nejpozději do 7 dnů po vylosování krátkou textovou zprávou (výherní SMS) na číslo mobilního telefonu, z něhož registroval soutěžní kód přes SMS nebo které uvedl při registraci soutěžního kódu přes webovou stránku na adrese www.soutezCOOP.cz.

Jak se zapojit do soutěže?

icon 1

Nakupte v supermarketech Terno

alespoň za 299 Kč (na jedné účtence) a objevte na účtence unikátní 7-místní soutěžní kód.

icon 2

Registrujte unikátní 7-místní soutěžní kód

1. Pomocí SMS na telefonní číslo 900 11 06 ve tvaru COOP mezera soutěžní kód (např. COOP AD54X9P). Cena SMS činí 6 Kč.
2. Zdarma přes www.soutezCOOP.cz, kde zaregistrujete 7-místní soutěžní kód z účtenky a uvedete číslo svého mobilního telefonu. 

icon 3

Losování

Výherci budou určeni náhodným losováním ze všech kódů zaregistrovaných jak přes SMS, tak přes webovou stránku www.soutězCOOP.cz.

Předání dárkových předmětů COOP

Dárkové předměty budou výhercům zasílány průběžně, nejpozději do 30 dnů od ukončení soutěže.

Dárkové předměty mohou být předány slavnostně. O předání může být pořízen audio a/nebo video záznam, který může být dále publikován v médiích bez uvedení příjmení a kontaktu na výherce, a to na základě písemného souhlasu výherce dle § 84 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, o který bude před předáním dárkového předmětu požádán.

Nepřevzaté či zbylé dárkové předměty po ukončení soutěže propadají ve prospěch pořadatele.

Pořadatel si vyhrazuje právo

změnit či doplnit pravidla spotřebitelské soutěže, spotřebitelskou soutěž zrušit či přerušit. Pořadatel si dále vyhrazuje právo v průběhu hry změnit počet dárkových předmětů, nahradit výše uvedené dárkové předměty novými obdobného typu a odpovídající hodnoty, jakož i měnit podmínky předávání dárkových předmětů. Konkrétní specifikaci dárkových předmětů určuje zásadně pořadatel, jejich vyobrazení na propagačních materiálech či v médiích je pouze ilustrativní. Pořadatel má právo vyloučit soutěžícího ze soutěže při podezření na zneužití soutěže nebo podvodné jednání a vyřadit všechny jím vložené soutěžní kódy z losování.

Uveřejnění výherců

Výherci budou uveřejňováni nejpozději do 10 dnů po vylosování v seznamu výherců na webových stránkách soutěže www.soutezCOOP.cz ve formátu jméno a obec/město.

Přílohy: