Kup produkty Coca-Cola a hraj o exkluzivní hokejový merch

snimek obrazovky 2024 04 11 v93500 1

Termín konání soutěže: 
15. 4. 2024 – 15. 5. 2024

Jaké jsou výhry?

Soutěžící hrají o tuto výhru: 

  1. cena – 1 x Coca-Cola FATBOY,
  2. cena – 1x Coca-Cola SPORTOVNÍ TAŠKA,
  3. cena – 1x Coca-Cola MIKINA.

 

 

Jak se zapojit do soutěže?

icon 1

Nakupte v supermarketech Terno

minimálně 2 ks vybraných výrobků Coca-Cola 0,5 l PET, Coca-Cola Zero 0,5 l PET, Fanta Pomeranč 0,5l PET, Sprite 0,5l Pet, Powerade Mountain Blast 0,5 l Pet nebo Powerade Citron 0,5 l PET.

icon 2

Vyplňte soutěžní kupón

a ten spolu s informací z pokladní účtenky vhoďte do slosovacího boxu umístěného v supermarketu Terno.

icon 3

Výherci budou vybráni losováním

Po skončení soutěže dojde v každé zapojené provozovně k vylosování výherců 1. až 3. ceny za účasti vedoucího provozovny nebo jím pověřeného zástupce. Losování proběhne 16. 5. 2024. Terno bude následně kontaktovat výherce a vyzve je k vyzvednutí výhry.

Způsob převzetí výher:

Výhra bude předána výherci v provozovně, v níž se zúčastnil soutěže. Výhra bude předaná vedoucím provozovny nebo jeho zástupcem. Výhru bude možné převzít nejpozději 15.6.2024. V případě nevyzvednutí výhry do uvedeného termínu výhra propadá a bude využita v další soutěži. Výherce nebo jeho zákonný zástupce je povinen se při převzetí výhry prokázat platným občanským průkazem. Při převzetí výhry bude sepsán a oboustranně podepsán předávací protokol. 

Práva a povinnosti organizátora:

Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a zavazuje se je závazně dodržovat. Do soutěže se lze přihlásit pouze v místě a termínu konání soutěže, po splnění uvedených podmínek soutěže. Účastí v soutěži projevuje soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s tím, že organizátor soutěže je oprávněn zpracovávat osobní údaje soutěžících poskytnuté v rozsahu této soutěže. Po vyhodnocení soutěže budou všechny osobní údaje soutěžících skartovány. Účastí v soutěži každý soutěžící potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají z platné a účinné právní úpravy, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné. Organizátor soutěže je oprávněn kdykoliv soutěž zkrátit, odložit, prodloužit, změnit nebo bez náhrady zrušit. Vymáhání účasti v soutěži či výher soudní cestou je vyloučeno. Alternativní plnění výher v hotovosti je vyloučeno. 

Seznam výherců:

  • Terno České Budějovice
  • Terno Hradec králové
  • Terno Olomouc
  • Terno Týn nad Vltavou
  • Terno Třeboň
  • Terno Trhové Sviny
  • Terno Bechyně