Podpora slavnosti na oslavu 30. výročí

Dne 15.6. 2022 pořádaly Základní škola praktická a Základní škola speciální Středová, Zlín, zahradní slavnost na oslavu 30. výročí založení školy. Akce probíhala za podpory mnoha sponzorů, mezi nimiž byl i náš supermarket Terno Zlín.

Počasí vyšlo náramně, proto tuto slavnost navštívilo mnoho desítek lidí. Mezi ně patřili současní žáci a studenti s rodiči i mnoho starších absolventů, kteří vynaložili hodně energie a úsilí, aby se mohli dostavit.

Škola si připravila bohatý program, občerstvení všeho druhu a hlavně moc pozitivní energie, která všechny provázela po celou dobu akce. Byla možnost prohlédnout si fotky, „jak šel čas“, aby každý měl představu, jakými proměnami si škola musela za třicet let projít. Dále byly připravené fotokoutky pro pořízení fotky na památku a naskytla se i možnost si zakoupit nějaký výrobek dětí za symbolickou cenu.

Myslíme si, že škole se tato akce moc vydařila. Ukázala, jak je potřebné a velice náročné se starat o děti, které potřebují speciální vedení a přístup. 

Přejeme vedení školy, jejím zaměstnancům a dětem, aby byli stále silní, úspěšní a nadále tak skvěle spolupracovali na rozvoji školy a postavili se čelem všem překážkám, které jim vstoupí do cesty.Podpora slavnosti na oslavu 30. výročí

Přílohy: