Soutěž o Kávovar Bosch na Tassimo kapsle

fb pw02 12529 jde pw tma terno cb 684x684 2

Termín konání soutěže: 
24. 1. 2024 – 12. 3. 2024

Jaké jsou výhry?

Soutěžící hrají o tuto výhru: 

1x Kávovar Bosch na Tassimo kapsle,

1x Kávovar Bosch na Tassimo kapsle.

 

 

Jak se zapojit do soutěže?

icon 1

Nakupte v supermarketech Terno

2 ks libovolných čajů PICKWICK (na jedné účtence).

icon 2

Vyplňte soutěžní kupón

a ten spolu s informací z pokladní účtenky vhoďte do slosovacího boxu umístěného v supermarketu Terno.

icon 3

Výherci budou vybráni losováním

Po skončení soutěže dojde k vylosování 2 výherců, každý získá 1 x kávovar Bosch na Tassimo kapsle. Losování proběhne 13.3.2024. Terno bude následně kontaktovat výherce a vyzve je k vyzvednutí výhry.

Způsob převzetí výher:

Ceny budou předány výhercům v supermarketu Terno České Budějovice, v níž se zúčastnil soutěže. Výhry budou předány vedoucím provozovny nebo jeho zástupcem. Výhry bude možné převzít nejpozději do 30.4.2024. V případě nevyzvednutí výhry do uvedeného termínu cena propadá a bude využita v další soutěži. Výherce nebo jeho zákonný zástupce je povinen se při převzetí výhry prokázat platným občanským průkazem.

Práva a povinnosti organizátora:

Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a zavazuje se je závazně dodržovat. Do soutěže se lze přihlásit pouze v místě a době konání soutěže, po splnění uvedených podmínek soutěže. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem na území České republiky. Účastí v soutěži projevuje soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s tím, že organizátor soutěže je oprávněn zpracovávat osobní údaje soutěžících poskytnuté v rozsahu této soutěže. Po vyhodnocení soutěže budou všechny osobní údaje soutěžících skartovány. Účastí v soutěži každý soutěžící potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají z platné a účinné právní úpravy, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné. Organizátor soutěže je oprávněn kdykoliv soutěž zkrátit, odložit, prodloužit, změnit nebo bez náhrady zrušit. Vymáhání účasti v soutěži či výher soudní cestou je vyloučeno. Alternativní plnění výher v hotovosti je vyloučeno.

Seznam výherců:

  1. Kávovar Bosch – Michaela Panelová, Litvínovice,
  2. Kávovar Bosch – Renata Faladová, České Budějovice.