Soutěž o SKIPASY

terno

Termín konání soutěže:
1. 11. 2022 – 30. 11. 2022

Jaké jsou výhry?

Soutěžící hrají o tuto výhru: 

2 x celodenní skipas do Skiareálu Lipno,

2 x celodenní skipas do SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC, Janské Lázně,

2 x celodenní skipas do Ski Areálu Kouty, Kouty nad Desnou

Výherci budou o své výhře informováni tak, že obdrží následující den po losování e-mailem informaci, že vyhráli.

Jak se zapojit do soutěže?

icon 1

Nakupte v supermarketech Terno

alespoň za 700 Kč (na jedné účtence) v supermarketu Terno České Budějovice, Olomouc, Hradec Králové, Týn nad Vltavou, Bechyně, Trhové Sviny a Třeboň.

icon 2

Vyplňte soutěžní kupón

a ten spolu s informací z pokladní účtenky vhoďte do slosovacího boxu umístěného v daném supermarketu Terno.

icon 3

Výherci budou vybráni losováním

Po skončení soutěže dojde k vylosování 3 výherců, každý získává 2 x celodenní skipas. Losování proběhne ve všech daných supermarketech Terno 1.12.2022. Terno bude následně kontaktovat výherce a vyzve je k vyzvednutí výhry.

Způsob převzetí výher:

Cena bude předána výherci v provozovně Terno, v níž se zákazník zúčastnil soutěže. Výhra budou předána vedoucím provozovny nebo jeho zástupcem. Výhra bude možná převzít v předem dohodnutém termínu. Výherce nebo jeho zákonný zástupce je povinen se při převzetí výhry prokázat platným občanským průkazem.

Práva a povinnosti organizátora:

Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a zavazuje
se je závazně dodržovat. Do soutěže se lze přihlásit pouze v místě a době konání soutěže, po splnění uvedených podmínek soutěže. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem na území České republiky. Účastí v soutěži projevuje soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s tím, že organizátor soutěže je oprávněn zpracovávat osobní údaje soutěžících poskytnuté v rozsahu této soutěže. Po vyhodnocení soutěže budou všechny osobní údaje soutěžících skartovány. Účastí v soutěži každý soutěžící potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají z platné a účinné právní úpravy, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné. Organizátor soutěže je oprávněn kdykoliv soutěž zkrátit, odložit, prodloužit, změnit nebo bez náhrady zrušit. Vymáhání účasti v soutěži či výher soudní cestou je vyloučeno. Alternativní plnění výher v hotovosti je vyloučeno.

Seznam výherců:

2 x Poukaz do Skiareálu Lipno získali: Pavel Vondrášek z Borku u ČB, Vanda Brabcová z Č. Budějovic, Ladislav Masopust z Č. Budějovic, Zuzana Krásná z Týna nad Vltavou, Petra Štěpánková z Týna nad Vltavou, Václav Kalousek z Březnice, Jana Vondrášková z Trhových Svinů, Lenka Průková z Trhových Svinů, Petr Šulc z Trhových Svinů, Věra Hejdová z Bechyně, Milada Simandlová z Bechyně, Renata Matějková z Bechyně. 2 x Poukaz do SkiResortu ČERNÁ HORA -PEC získali: Dana Chlíbková z HK, Eva Vítová z HK a František Stokláska z HK, 2 x Poukaz do Skiareálu Kouty nad Desnou získali: Vladislav Strbačka z Olšan, Marta Remešová z Věrovan, Jaroslav Žádník ze Šternberka, Karel Benda z Třeboně, Jiří Frolík z Lomnice n. L., Lenka Šímová z Chlumu u Třeboně, Vladislav Strbačka z Olšan, Marta Remešová z Věrovan, Jaroslav Žádník ze Šternberka.

Přílohy: