Soutěž s MÚÚÚ

soutez uzeniny muuu terno iii a2 podzim td zmensene

Termín konání soutěže:

16. 10. – 31. 10. 2023

Jaké jsou výhry?

1. cena – 1 x Uzená kýta bez kosti,

2. cena – 1 x Dárková krabička Kousek z jižních Čech,

3. cena – 1 x Dárková krabička Kousek z jižních Čech,

4. cena – 1 x Dárková krabička Kousek z jižních Čech.

 

Jak se zapojit do soutěže?

icon 1

Nakupte v supermarketech Terno

České Budějovice, Týn nad Vltavou, Bechyně, Třeboň nebo Trhové Sviny alespoň za 99 Kč (na jedné účtence) sortiment UZENIN /MÚÚÚ/.

icon 2

Vyplňte soutěžní kupón

ten spolu s informací z pokladní účtenky vhoďte do slosovacího boxu umístěného v daném supermarketu Terno.

icon 3

Losování výherců

Po skončení soutěže dojde k vylosování 4 výherců. Vylosování proběhne ve všech daných supermarketech Terno 1.11.2023. Terno bude následně kontaktovat výherce a vyzve je k vyzvednutí výhry.

Způsob převzetí výher

Cena bude předána výherci v provozovně Terno, v níž se zákazník zúčastnil soutěže. Výhra bude předána vedoucím provozovny nebo jejím zástupcem. Výhra bude možná převzít v předem dohodnutím termínu. Výherce, nebo jeho zákonný zástupce je povinen se při převzetí výhry prokázat platným občanským průkazem.

Práva a povinnosti organizátora

Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a zavazuje se je závazně dodržet. Do soutěže se lze přihlásit pouze v místě a době konání soutěže, po splnění uvedených podmínek soutěže. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem na území České republiky. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s tím, že organizátor soutěže je oprávněn zpracovávat osobní údaje soutěžících poskytnuté v rozsahu této soutěže. Po vyhodnocení soutěže budou všechny osobní údaje o soutěžících skartovány. Účastí v soutěži každý soutěžící potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají z platné a účinné právní úpravy, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné. Organizátor soutěže je oprávněn kdykoli soutěž zkrátit, odložit, prodloužit, změnit nebo bez náhrady zrušit. Vymáhání účasti v soutěži či výher soudní cestou je vyloučeno. Alternativní plnění výher v hotovosti je vyloučeno.

Uveřejnění výherců

Terno České Budějovice 1x uzená kýta – Martin Pfleger, Nová Ves, 1x dárková krabička – Karel Kohout, ČB, 1x dárková krabička – Pavlína Dobrovská, Branišov, 1x dárková krabička – Stanislav Nedvěd, Borek.

Terno Třeboň1x uzená kýta – Růžena Marková, Třeboň, 1x dárková krabička – Zdeňka Járová, Lišov, 1x dárková krabička – Ivana Malá – Třeboň, 1x dárková krabička – Marie Frcalová – Štěpánovice.

Terno Týn nad Vltavou 1x uzená kýta – Milena Jarošová, Týn nad Vltavou, 1x dárková krabička – Marie Melková, Týn nad Vltavou, 1x dárková krabička – Petra Kadlec, Týn nad Vltavou, 1x dárková krabička – Květa Svátková, Týn nad Vltavou.

Terno Trhové Sviny1x uzená kýta – Miroslava Soukupová, Trhové Sviny, 1x dárková krabička – Marie Holubová, Trhové Sviny, 1x dárková krabička – Dagmar Kupská, Trhové Sviny, 1x dárková krabička – Alena Baboučková, Trhové Sviny.

Terno Bechyně1x uzená kýta – Milada Simandlová, Bechyně, 1x dárková krabička – Kateřina Maroušková, Bechyně, 1x dárková krabička – Pavla Mikšovská, Bechyně, 1x dárková krabička – Pavel Pazourek, Bechyně