Soutěž s MÚÚÚ

soutez uzeniny muuu terno iii banner iii kresliciu plautno 1

Termín konání soutěže:

Jaké jsou výhry?

1. cena – 1 x Uzená kýta bez kosti,

 

Jak se zapojit do soutěže?

icon 1

Nakupte v supermarketech Terno

České Budějovice, Týn nad Vltavou, Bechyně, Třeboň nebo Trhové Sviny alespoň za 99 Kč (na jedné účtence) sortiment UZENIN /MÚÚÚ/.

icon 2

Vyplňte soutěžní kupón

ten spolu s informací z pokladní účtenky vhoďte do slosovacího boxu umístěného v daném supermarketu Terno.

icon 3

Losování výherců

Po skončení soutěže dojde k vylosování 4 výherců. Vylosování proběhne ve všech daných supermarketech Terno 3.4.2023. Terno bude následně kontaktovat výherce a vyzve je k vyzvednutí výhry.

Způsob převzetí výher

Cena bude předána výherci v provozovně Terno, v níž se zákazník zúčastnil soutěže. Výhra bude předána vedoucím provozovny nebo jejím zástupcem. Výhra bude možná převzít v předem dohodnutím termínu. Výherce, nebo jeho zákonný zástupce je povinen se při převzetí výhry prokázat platným občanským průkazem.

Práva a povinnosti organizátora

Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a zavazuje se je závazně dodržet. Do soutěže se lze přihlásit pouze v místě a době konání soutěže, po splnění uvedených podmínek soutěže. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem na území České republiky. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s tím, že organizátor soutěže je oprávněn zpracovávat osobní údaje soutěžících poskytnuté v rozsahu této soutěže. Po vyhodnocení soutěže budou všechny osobní údaje o soutěžících skartovány. Účastí v soutěži každý soutěžící potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají z platné a účinné právní úpravy, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné. Organizátor soutěže je oprávněn kdykoli soutěž zkrátit, odložit, prodloužit, změnit nebo bez náhrady zrušit. Vymáhání účasti v soutěži či výher soudní cestou je vyloučeno. Alternativní plnění výher v hotovosti je vyloučeno.

Uveřejnění výherců

Terno Týn nad Vltavou: 1. cena – Dana Berglerová, Týn nad Vltavou, 2. cena – Jaromír Habrnal, Týn nad Vltavou, 3. cena – Helena Klímová, Týn nad Vltavou, 4. cena – Blanka Marcínová, Neznašov.

Terno České Budějovice: 1. cena – Miluše Švecová, České Budějovice, 2. cena – Alena Palmová, Hrdějovice, 3. cena – Ylona Kočerová, Ševětín, 4. cena – Milena Bakulová, České Budějovice.

Terno Trhové Sviny: 1. cena – František Pavlíček, Trhové Sviny, 2. cena – Jana Bauerová, Trhové Sviny, 3. cena – Zdeňka Hrušková, Trhové Sviny, 4. cena – Alena Kyriánová. Trhové Sviny.

Terno Třeboň: 1. cena – Marcela Dvořáková Procházková, Soběslav, 2. cena – Hana Hlávková, Třeboň, 3. cena – Jiřina Marková, Třeboň, 4. cena – Alice Koubková, Třeboň.

Terno Bechyně: 1. cena – Jana Šimková, Sudoměřice u Bechyně, 2. cena – Jana Vejfálová, Bechyně, 3. cena – Jaroslava Faltusová, Bechyně, 4. cena – Naďa Macháčková, Bechyně.