
Termín konání soutěže:
12. 3. 2026 – 29. 3. 2026
Jaké jsou výhry?
- cena – Lenovo tablet
- cena – Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
- cena – Termo koš s výrobky VEST
- cena – Termo koš s výrobky VEST
- cena – Termo koš s výrobky VEST
- cena – Termo koš s výrobky VEST
- cena – Termo koš s výrobky VEST
- cena – Nafukovací lehátko
- cena – Nafukovací lehátko
- cena – Nafukovací lehátko
- cena – Nafukovací lehátko
Jak se zapojit do soutěže?
Způsob převzetí výhry
Cena bude předána výherci v provozovně Terno České Budějovice. Výhra bude předána vedoucím provozovny nebo jeho zástupcem. Výhra bude možná převzít v předem dohodnutém termínu. Výherce nebo jeho zákonný zástupce je povinen se při převzetí výhry prokázat platným občanským průkazem.
Práva a povinnosti organizátora
Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly, zavazuje se je závazně dodržovat a uděluje souhlas s tím, že organizátor soutěže je oprávněn zpracovávat osobní údaje poskytnuté v rozsahu této soutěže (viz část 8). Po vyhodnocení soutěže budou všechny osobní údaje soutěžících skartovány.
Soutěžící uděluje organizátorovi soutěže, v souladu s paragrafem 12 Občanského zákoníku, souhlas s použitím své podobizny, obrazových snímků a obrazových a zvukových záznamů, týkajících se jeho osoby nebo jeho projevů osobní povahy pořízených organizátorem v souvislosti s předáváním cen soutěže, v propagačních materiálech, ve sdělovacích
prostředcích, na sociálních sítích a na webových stránkách organizátora v rámci vyhlášení výsledků.
Organizátor je také oprávněn bezplatně uveřejnit jméno, příjmení, neúplnou adresu bydliště a fotografie výherců v propagačních materiálech, sdělovacích prostředcích, na sociálních sítích a na webových stránkách.
Organizátor je oprávněn kdykoliv soutěž zkrátit, odložit, prodloužit, změnit nebo bez náhrady zrušit a vyhrazuje si právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty. Výsledky spotřebitelské soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Finanční náhrada namísto cen a právní vymáhání cen či vymáhání účasti v akci není možné. Organizátor soutěže neodpovídá za případné skryté vady jednotlivých cen.
Výherci
- 1. cena –
- 2. cena –
- 3. cena –
- 4. cena –
- 5. cena –
- 6. cena –
- 7. cena –
- 8. cena –
- 9. cena –
- 10. cena –
- 11. cena –
