Akční nabídka
29.1. – 4.2. 2020
zjistit více
Dárky pro věrné zákazníky

Aktuality

Nový digitální zobrazovač v Ternu
Nový digitální zobrazovač v Ternu

V Ternu České Budějovice u vstupu na prodejní plochu stojí nový digitální totem, na kterém se zákazníkům zobrazují aktuality a akční nabídky. Velkou výhodou této digitální obrazovky je možnost změnit zobrazované informace a reklamy v několika okamžicích.

Více
Soutěž o skipasy
Soutěž o skipasy

Nakupte v Ternu za více jak 700 korun a soutěžte o 2 celodenní skipasy do Skiareálu Lipno. Soutěž probíhá od 15. do 31.ledna v supermarketu Terno České Budějovice, Týn nad Vltavou, Bechyně, Třeboň a Trhové Sviny. Losování proběhne v každém supermarketu Terno 3.2.2020 při kterých budou vylosování vždy 3 výherci a každý vyhrává 2 celodenní skipasy.

Více
Předání výhry vánoční soutěže Terno
Předání výhry vánoční soutěže Terno

Manažer řetězce Terno Miroslav Konfršt dnes před supermarketem Terno v Českých Budějovicích předal osobní automobil Škoda Scala výherci vánoční soutěže Terno. Srdečně gratulujeme!

Více
Víčkománie s Ovocňákem
Víčkománie s Ovocňákem

Nakupte 100% ovocné pyré Ovocňák 120g vybrané druhy zapojte se do Víčkománie a vyhrajte koloběžku, šlapací traktor nebo víkend plný zábavy pro celou rodinu. Každé ovovíčko je dílek stavebnice. Posbírejte je a pusťte se do hry. Fotografii svého výtvoru nahrjte do formuláře na www.ovovicko.cz. Čím více poslaných výtvorů, tím větší šance na výhru. Soutěž probíhá do 31.1.2020. Kompletní pravidla na www.ovovicko.cz.

Více

Recepty

Kontakty

                                                                                                                                                     
Adresa:Suchomelská 2251 (za Budvarem), 370 04 České Budějovice          
zobrazit na mapě
Ředitel supermarketu:Renata Podlahová
Telefon (informace):387 015 111
Telefon nápojová hala: 387 015 190
E-mail:terno@jednotacb.cz
Otevírací doba: po-ne: 7-21 hod.