Terno: Hradec Králové po-ne: 7-20 hod.

Gusto Karta - elektronická stravenka

V supermarketech Terno nyní můžete platit také prostřednictvím elektronické stravenky Gusto Karta, která umožňuje kontaktní i bezkontaktní platby.

Peněžní  prostředky na kartě jsou určeny především k nákupu potravin. Nelze uplatnit k nákupu nepotravinářského zboží, alkoholu, cigaret či drogerie apod.

Gusto Karta - elektronická stravenka

Platba složenek, úhrada faktur, vklad hotovosti

 Jak služba funguje?

1. Předejte obsluze na informacích Terna složenku k úhradě. Pokud chcete hradit fakturu, vložit hotovost na účet vyplňte prosím formulář Platební příkaz, který je k dispozici na informacích. Můžete hradit částky až do výše 10 000 Kč.

2. Obsluha na informacích Terna zadá údaje z dokladu k úhradě nebo složenky do pokladny a vytiskne potvrzení s platebními údaji, které zkontrolujete a podepíšete.

3. Uhradíte stanovenou částku. Platba probíhá hotovostí nebo platební kartou s poplatkem 24 Kč.

4. Obsluha vám na závěr předá potvrzení o provedení platby, které si ponecháte. Uhrazená složenka nebo platební příkaz zůstanou v pokladně.
Platba složenek, úhrada faktur, vklad hotovosti

Ticket Restaurant® Card - elektronické stravenky Edenred

 Ticket Restaurant® Card je elektronickou formou papírové stravenky. Od 1.6.2018 mohou zákazníci touto předplacenou platební kartou platit v supermarketech Terno.

Výhody elektronických stravenek pro držitele

  • Pohodlí – všechny stravenky v jediné kartě, žádné poukázky v peněžence
  • Bezkontaktní platba – jen „pípnete a jdete“, do 500 Kč zpravidla bez PIN kódu
  • Úspora – platíte jen tolik, kolik je na účtence
  • Praktičnost – žádné složité počítání stravenek, doplatky v hotovosti nebo přeplatky poukázkou
Kartu nelze uplatnit k nákupu nepotravinářského zboží, alkoholu, cigaret či drogerie apod.
Ticket Restaurant® Card - elektronické stravenky Edenred

Gastro Pass CARD - elektronické stravenky SODEXO

 Ve supermarketech Terno nyní můžete platit také prostřednictvím Gastro Pass CARD. Jde o elektronickou verzi papírových stravenek vydaných Sodexo, a.s. Je to privátní karta, která je určena rovněž pouze k nákupu jídel a potravin. Denní kumulativní limit je maximálně 500,- Kč. Více informací najdete u svého zaměstnavatele.


Gastro Pass CARD - elektronické stravenky SODEXO

Služby na pokladnách

bankomat bezbarierový přístup bio potraviny dia potraviny parkoviště WC možnost platby kartou občerstvení

Platební karty

 

Ve všech supermarketech Terno přijímáme všechny typy platebních karet, které jsou platné v České republice. Všechny pokladny v našich supermarketech jsou vybaveny platebními terminály, na kterých mohou zákazníci zaplatit bankovními kartami VISA, VISA Elektron, Mastercard a Maestro. Loga akceptovaných karet jsou vždy uvedeny u vstupu do supermarketu.

 

       

 

 

 

Stravenky

 

V supermarketech Terno  přijímáme tyto druhy stravenek: Chéque Déjeuner, Cadhoc, Šek Servis, Edenred, Gastro Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass, Ticket Service, Ticket Compliments. Na jeden nákup může zákazník využít až 5 ks stravenek. Stravenky lze využít pouze k platbě potravinářského zboží (vyloučeny jsou tabákové výrobky a alkohol). Na stravenky nevracíme. Od května 2010 se při platbě stravenkami hodnota nákupu nepřipisuje na zákaznické konto. V našem supermarketu lze platit stravenkami dle platných předpisů, přičemž na jeden nákup lze uplatnit stravenky v hodnotě maximálně 400 Kč.

 

 

 


 

 

  

Dárkové karty

Využijte dárkovou kartu na nákup v supermarketech Trefa. Hodnota karty je od 100 do 1000 Kč s platností 12 měsíců. Dárkovou kartu nakoupíte na pokladně vaší Trefy, kde získáte i více informací. 


 

Rožířená nabídka služeb na pokladnách

- výběr hotovosti cashback