Terno: Hradec Králové po-ne: 7-20 hod.
Akční nabídka
12.2. – 18.2. 2020
zjistit více
Dárky pro věrné zákazníky

Aktuality

Soutěž o půlku prasete v Ternu Hradec Králové
Soutěž o půlku prasete v Ternu Hradec Králové

Nakupte výrobky regionálního zpracovatele masa a výrobce uzenin Toro Hlavečník minimálně za 250 Kč a soutěžte o půlku prasete. Soutěž probíhá od 10.2. do 23.2.2020 v Ternu Hradec Králové.

Více
Výherce v soutěži o skipasy
Výherce v soutěži o skipasy

Každý, kdo nakoupil v Ternu za více jak 700 korun, mohl soutěžit o 2 celodenní skipasy do Skiaresortu ČERNÁ HORA - PEC. Soutěž proběhla od 15. do 31.ledna a losování se uskutečnilo 3.2.v supermarketu Terno Hradec Králové. Výherci skipasů se stávají Michal Paikert, František Dvořák a Miroslav Lankač. Výhercům srdečně gratulujeme!

Více
Předání výhry vánoční soutěže Terno
Předání výhry vánoční soutěže Terno

Manažer řetězce Terno Miroslav Konfršt dnes před supermarketem Terno v Českých Budějovicích předal osobní automobil Škoda Scala výherci vánoční soutěže Terno. Srdečně gratulujeme!

Více
Losování výherce vánoční soutěže Terno
Losování výherce vánoční soutěže Terno

V českobudějovickém Ternu proběhlo v pátek 3.1.2020 losování výherce Vánoční soutěže Terno o osobní automobil Škoda Scala za účasti notářky JUDr. Jany Pražákové, manažera řetězce Terno Bc. Miroslava Konfršta a ředitelky Terna České Budějovice Renaty Podlahové. Výhercem osobního automobilu se stal Miroslav Kuvik z Českých Budějovic. Srdečně gratulujeme!

Více

Recepty

Kontakty

Adresa: Bratří Štefanů 994, Slezské Předměstí
zobrazit na mapě
Ředitel: Jaroslav Donát
Telefon: 495 800 250
E-mail: donat@jednotacb.cz
Telefon nápojová hala: 495 800 278
Otevírací doba: po-ne: 7-20 hod.