Vyberte si svoje Terno:
Akční nabídka
29.7. – 4.8. 2020
zjistit více
Dárky pro věrné zákazníky

Aktuality

Vyhraj 5000 Kč s Milkou
Vyhraj 5000 Kč s Milkou

Nakupte jakýkoliv výrobek Milka, uschovejte a nahrajte účtenku na www.milka.cz a můžete vyhrát 5000 Kč. Když vyhrajete, daruje Milka stejnou částku Českému červenému kříži. Soutěž probíhá ve všech supermarketech Terno od 3.8. do 30.9.2020. Kompletní pravidla najdete na www.milka.cz.

Více
Vyhrajte pobyt s Mattoni
Vyhrajte pobyt s Mattoni

Nakupte 6x Mattoni ochucená, libovolná kombinace /1,75L, 1,5L, 0,75L, 0,5L/, zaregistrujte si účtenku na www.soutez-mattoni.cz a můžete vyhrát pobyt v Grandhotelu Tatra pro 2 osoby nebo piknikový košík. Soutěž probíhá od 1.8. do 31.8.2020 ve všech supermarketech TERNO. Kompletní pravidla a více informací o soutěži najdete na www.soutez-mattoni.cz.

Více
Aktuální informace pro věrné zákazníky
Aktuální informace pro věrné zákazníky

Vážení zákazníci, z důvodu ukončení dodávek ze strany dodavatele jsme byli nuceni zcela vyřadit výrobek vysokotlaká myčka z nabídky zákaznického klubu Terno, Trefa pro období jaro-léto 2020. Za vzniklé nepříjemnosti se omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Více
Sleva na vstup do ZOO Hluboká
Sleva na vstup do ZOO Hluboká

Od 25.5. až do 30.9.2020 mohou držitelé zákaznické karty Terno nebo členské karty Jednota využívat slevy 20 % do ZOO Hluboká nad Vltavou. Od pondělí 25. května je opět umožněn prodej vstupenek na pokladně zoo. Aktuální informace o provozu ZOO Hluboká nad Vltavou sledujte na www.zoohluboka.cz nebo na Facebooku Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou. Pro získání slevy 20% do areálu nezapomeňte doma zákaznickou kartu Terno nebo členskou kartu Jednota. Navštivte ZOO Hluboká a poznejte to pravé místo pro pohodový výlet za poznáním.

Více

Recepty