Vyberte si svoje Terno:

Informace o klubu


Platnost zákaznické karty Terno

Zákaznické karty Terno vydané v supermarketech Terno JEDNOTY, s. d. České Budějovice, mají platnost v supermarketech Terno České Budějovice, Terno Týn nad Vltavou, Terno Třeboň, Terno Bechyně, Terno Trhové Sviny, Terno Hradec Králové, Olomouc a ve všech prodejnách Trefa.V ostatních supermarketech Terno, tzn. Zlín, Prachatice, Český Krumlov, Jihlava, Strakonice a Tábor platí pouze zákaznická karta Terno vydaná v příslušném supermarketu.

Podmínky a pravidla pro užívání zákaznické karty naleznete v příloze.


Jak získat dárek

Dárek z naší kolekce věcných odměn si můžete vyzvednout, pokud máte na své zákaznické kartě dostatečný obnos. 

O vydání dárku požádejte pracovnici infocentra vašeho supermarketu Terno, která vám rovněž poskytne informace potřebné k jeho výběru. Po vyzvednutí dárku se z bodového konta vaší zákaznické karty odečte hodnota odpovídající výši cílové částky, jež je ke získání dárku potřebná. 

Upozornění: Za nákup dobíjecích kupónů mobilních operátorů ani dobití telefonu na pokladně se body na zákaznickou kartu nepřipisují! Děkujeme za pochopení.


Propojení zákaznických klubů

Vaše zákaznické konto nyní může růst mnohem rychleji díky propojení zákaznických klubů Terno a Trefa!Zákaznickou kartu Trefa můžete používat i při nákupech v supermarketech Terno a stejně tak s kartou Terno můžete nakupovat a sbírat body i v prodejnách Trefa. Vlastníte-li obě zákaznické karty (Trefa i Terno), můžeme v případě vašeho zájmu sloučit body z obou vašich kont na jeden společný účet. O sloučení karet (bodových kont) prosím žádejte výhradně v supermarketech Terno. Sloučení karet není podmínkou, i nadále můžete užívat oba typy zákaznických karet. Výhody propojení zákaznických klubů můžete využívat v supermarketech Terno České Budějovice, Terno Týn nad Vltavou, Terno Třeboň, Terno Bechyně, Terno Hradec Králové, Olomouc a ve všech prodejnách Trefa (neplatí pro Terno Zlín, Prachatice, Český Krumlov, Jihlavu, Strakonice a Tábor). Při výběru dárků v supermarketech Terno i Trefa můžete použít kteroukoliv kartu. Více informací vám rádi poskytnou zaměstnanci našich supermarketů.


INFOLINKA 800 123 888

Informace o klubu
Přiložené soubory: Obchodní podmínky